TOPANSTAV
Strojové omietky

Realizujeme strojové omietky pre interiér aj exteriér. Klient sa môže rozhodnúť pre nasledovné druhy:

Vápenno-cementová: Najčastejšie používaný druh strojovej omietky. Je určený na omietanie všetkých druhov stavebných materiálov. Vhodná je pre vonkajšie i vnútorné prostredie. Vo vonkajšom prostredí je však potrebné vykonať hydrofóbnu úpravu (fasádna farba, ušľachtilá omietka). Tento druh omietky sa vyznačuje veľmi dobrým pomerom medzi kvalitou a cenou. Je to spoľahlivá, časom overená omietka s dlhodobou životnosťou.

Sadrovo-vápenná: Vhodná na jednovrstvové omietanie všetkých klasických stavebných materiálov vo vnútornom prostredí. Sadra ako spojivo je prírodný, ekologický a zdraviu neškodný materiál. Na povrchu sadrových omietok sa nedrží prach a preto sú vhodné pre alergikov. K výhodám sadrových produktov patrí ich priedušnosť a schopnosť absorbovať vlhkosť a neskôr ju opät uvoľňovať do priestoru.

Tepelno-izolačná: Používa sa na omietanie všetkých druhov murovacích materiálov vo vonkajšom prostredí. Obmedzuje únik tepla z objektu vplyvom tepelných mostov v stenách. Veľmi výrazne zvyšuje celkový tepelný odpor konštrukcie. Spĺňa tak požiadavky na väčšiu odolnosť voči objemovým zmenám vplyvom teploty. Veľmi dobrá je aj priepustnosť vodnej pary.

cenová kalkulácia - prosím kontaktujte nás

Topanstav gallery Topanstav gallery Topanstav gallery

Topanstav gallery Topanstav gallery Topanstav gallery

Topanstav gallery Topanstav gallery Topanstav gallery

Maľovanie

Vykonávame všetky druhy maliarských a natieračských prác pre interiér aj exteriér. Pri práci používame kvalitné, certifikované materiály a dávame si na maľbe mimoriadne záležat, aby sme čo najlepšie splnili požiadavky klienta. Samozrejmosťou pri práci je zakrývanie, obliepanie a následné upratanie interiéru.

cenová kalkulácia - prosím kontaktujte nás

Stavebné práce

Firma má dlhoročné skúsenosti s poskytovaním rôznych stavebných prác. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.